k2FtbBdWr1

На Львівщині відбувся круглий стіл щодо перспектив розвитку професійної освіти

1

Сьогодні, 18 квітня, під час ІІ Форуму професійної освіти на круглому столі з директорами закладів професійної освіти, представниками підприємств та кластерів порушили питання викликів які постають перед закладами професійної освіти, а також акцентували увагу на перспективах.

“Для того, щоб відбувалися зміни, ми повинні їх ініціювати. Сьогодні недостатньо просто запросити учня на навчання. Для того, щоб учні прийшли у заклади професійної освіти, їм потрібно показати: по-перше, якість освіти, по-друге, наявність матеріально-технічної бази і, по-третє, особистий розвиток” – зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Нагадаємо, в межах цьогорічної програми форуму відбудеться представлення понад 60 професій різних галузей промисловості.

На цій виставці будуть представлені усі заклади профосвіти, що є на Львівщині. Учні зможуть взяти участь у майстер-класах з різьби по дереву, електрозварювання, оформлення кондитерських виробів, створення зачісок тощо.

На форумі також відбудуться дискусійні панелі із працедавцями. Зокрема, говоритимуть про впровадження дуальної форми освіти, організацію тренінгів для майстрів-наставників та процедуру перепідготовки майстрів виробничого навчання на підприємствах.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Голова Львівської ОДА зустрівся із представниками польської компанії
Понад 200 млн грн на потреби області упродовж тижня
Понад 179 мільйонів гривень спрямував на оборону країни великий бізнес Західного регіону
Для працівників лісомисливських господарств організують навчання щодо нових держстандартів
Алея пам’яті: до Дня Героїв Небесної Сотні молодь Львівщини виготовила паперових ангеликів
Усіх охочих запрошують до участі у громадських обговореннях