k2FtbBdWr1

На Львівщині відбувся вечір пам`яті Василя Отковича

1

25 травня, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Василя Отковича вшанували вечером пам’яті в Дзеркальній залі Львівського національного театру опери і балету ім. С.Крушельницької.

У памятному заході взяв участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

“Ми сьогодні згадуємо визначну людину зі своїми життєвими поглядами, зі своїми переконаннями та своїм баченням світу. Ми маємо бути гордими, що жили поряд з ним і могли черпати від нього його позитив та енергію. І зараз ми мусимо бути достойними його пам`яті. Тоді ми зможемо жити, працювати і ростити дітей в сильній українській державі”, – зазначив Олег Синютка.

Окрім того, вранці відбулась поминальна служба в архикатедральному соборі Святого Юра та заходи з вшанування пам’яті біля могили на Личаківському кладовищі.

Довідково:

Василь Откович, кандидат мистецтвознавства, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, відомий громадський діяч, багатолітній директор Національного музею у Львові, керівник управління культури Львівської обласної державної адміністрації, директор Львівського державного коледжу декоративно-ужиткового мистецтва ім. І.Труша.

Його життя і діяльність були нерозривно пов’язані з становленням української культури, збереженням і вивченням мистецької спадщини, розвитком музейництва в Україні, удосконаленням структури управління культурними процесами та розвитком мистецької освіти. Його смерть стала великою втратою для сім’ї та громадськості міста Львова.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Сьогодні на Личаківському кладовищі вшанували пам'ять полеглих героїв України та Польщі
Мільйони українців захистили свій європейський вибір – Президент про набуття чинності Угоди про Асоц...
Понад 196 тис гривень – на допомогу учасникам АТО та родинам Героїв Небесної Сотні
У Стрию вшанували українського націоналіста Лева Ребета
«Цьогоріч ми введемо в екплуатацію три нові школи у сільській місцевості»,- Олег Синютка
Парламент має підтримати зміни до Конституції, що закріплюють євроатлантичний напрямок розвитку Укра...