k2FtbBdWr1

На Львівщині відкрили дві фотовиставки відомих білоруських митців

1

11 липня у Львівському історичному музеї, що на пл.Ринок, 6, відбулося відкриття двох виставок з фондів Національного історичного музею Республіки Білорусі – «Світло і тінь. Фотографії Льва Дашкевича» та “Сула.Нерозривне” авторства Марини Батюкової.

Як повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, виставки, організовані за сприяння Посольства Республіки Білорусь в Україні, є першим досвідом спільної роботи Львівського історичного музею та Національного історичного музею Республіки Білорусь в рамках меморандуму про співпрацю, укладеного в лютому 2017 року.

Гордістю музейної збірки Національного історичного музею Республіки Білорусь є серія робіт фотохудожника Льва Урбановича Дашкевича (1882 – 1957 рр.) – білоруського фотографа, публіциста, педагога, ученого, винахідника.

Виставка «Світло і тінь. Фотографії Льва Дашкевича» є результатом великої науково-дослідної роботи співробітників Національного історичного музею Республіки Білорусь. На виставці демонструється 50 фотографій, виконаних Львом Дашкевичем в період з 1910 по 1950 роки. Значна частина фотографій була виконана в ході етнографічної експедиції в 1923 році в Ігуменському і Логойському повітах. Також представлена справжня фотокамера майстра, за допомогою якої Лев Дашкевич виконував портретну і пейзажну фотозйомку, і єдиний збережений фотонегатив на склі.

Виставка “Сула.Нерозривне” презентує погляд відомої білоруської фотохудожниці Марини Батюкової на побут білоруського села, народні обряди, які збереглися з давніх часів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Покращення бізнес-клімату допоможе залучити інвестиції у будівельну галузь,- голова ДАБІ Олексій Куд...
Освітянам Львівщини роз’яснили роль керівника у межах впровадження нового Закону «Про освіту»
В області триває ремонт автомобільних доріг місцевого значення загального користування
Масштабні міжнародні навчання «Rapid Trident» на Львівщині тривають: військові перейшли до практично...
“Ремінісценції.UA”, “День народження Героя Небесної Сотні” - на Львівщині реалізували низку мистецьк...
Великі платники перерахували до державного бюджету майже 3 мільярди гривень податку на додану вартіс...