k2FtbBdWr1

На Львівщині відкрили першу в Україні Академію боксу імені Андрія Котельника

1

22 вересня, відбулось урочисте відкриття першої в Україні Академії боксу імені Андрія Котельника.

Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Андрій Котельник – видатний українець, який все, що у житті здобув, передає тим, хто навколо. Наша держава – це мільйони людей, частина з яких є тут, на Львівщині, інші за тисячу кілометрів захищають нашу країну, одягнені, озброєні, щоб ми тут могли працювати. Зичу дочекатися, щоб ваші вихованці стояли на вершині п’єдесталу, коли підніматиметься наш прапор і звучатиме гімн, а ви згадуватимете день відкриття Академії”,  – зазначив очільник області.

Новостворена академія відрізняється від боксерських клубів та шкіл, які сьогодні працюють тим, що молоді спортсмени, які вже досягли певних висот – переможці турнірів, чемпіонатів, різного роду змагань, можуть бути зараховані до академії автоматично, без іспитів.

“В Академії навчатимуться учні, починаючи з 8 класу. Я мріяв про маленький зал, а отримав зал європейського рівня, який за 5 років перетворився в Академію боксу. Наша мета виховати майбутнього олімпійця, щоб ми здобули олімпійську золоту медаль”, – наголосив  cрібний призер Ігор Олімпіади 2000 року, чемпіон Світу у напівсередній ваговій категорії за версією WBA, кавалер Орденів «За заслуги» І, ІІ та ІІІ ступенів Андрій Котельник.

Навчання проводитимуть у одному із найсучасніших залів для тренувань в Україні на двох рингах. Одночасно тут можуть тренуватись до 40 боксерів.

Серед основних напрямків діяльності Академії: проведення селекційної роботи, організація спільних заходів, змагань і навчально-тренувальних зборів, покращення соціально-побутових умов спортсменів, зокрема тих, які входять в когорту топових.

Зазначимо, Академію боксу створили на базі Львівського училища фізичної культури.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: