k2FtbBdWr1

На Львівщині відкрили Українську академію лідерства

1

У суботу, 29 жовтня, на Львівщині, у смт. Брюховичі, відбулось відкриття Української академії лідерства. У ній навчатимуться 40 найкращих випускників шкіл з 18 областей України. Протягом десяти місяців студенти відвідуватимуть нестандартні та цікаві лекції відомих особистостей, займатимуться спортом, волонтерством, мандруватимуть Україною тощо. Усе задля того, аби стати успішними лідерами у майбутньому.

Серед численних визначних гостей свята, особливу гордість за те, що Львів отримав таку чудову нагоду, висловила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

“Сьогодні ми багато роздумуємо над тим, як змінити пострадянську систему освіти, аби вона проектувала насправді європейське майбутнє України. Тому ідея УАЛ для нас є безцінною. Це саме той сектор неформальної освіти, який вперше по-справжньому запрацював в Україні і дає нашій молоді те, чого вона поки не може отримати у межах формальної системи освіти, – наголосила Лілія Гриневич. – Згадую геніального та відомого у всьому світі Богдана Гаврилишина, який багато вкладав у освіту молоді. Тому дякую фундаторам закладу, адже сьогодні те найцінніше, у що можна і варто інвестувати, – наше молоде покоління, наше майбутнє України. А вам, шановні студенти, хочу побажати: скористайтеся унікальним шансом, який ви отримали, сповна. Станьте лідерами свого життя. Нехай кожен день перебування у стінах цього закладу надасть вам натхнення, нових лідерських якостей для розбудови власного та країни”.

Висловив вдячність керівництву фонду за унікальну можливість для молоді та наголосив на унікальному шансі, який отримали студенти цієї Академії і голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

“Дуже приємно, що на Львівщині відкрили такий унікальний та нестандартний навчальний заклад, за що безмежно вдячний фундаторам. Сьогодні ви інвестуєте у найцінніше – у нашу талановиту молодь, – зазначив Олег Синютка. – Я переконаний, що ви, дорогі студенти, отримали надзвичайний шанс та унікальні можливості, адже за період навчання тут зробите величезний крок уперед і зможете стати успішними у майбутньому та надихати інших на перемоги. Тому бажаю вам стати справжніми лідерами, переможцями та інтектуалами. І пам’ятайте: майбутнє України – у ваших руках”.

Під час офіційної церемонії відкриття студенти академії також представили глядачам перформенс “Машина часу”: презентовані основні віхи історії Львова проілюстрували цінності Академії – від «Будь вільним» (заснування міста) – до «Бо ми – Україна» (заснування Академії у місті Лева).

Зазначимо, в академії не передбачено оцінок, студенти навчатимуться від 7 години ранку і до 22 з понеділка до суботи протягом 10 місяців. Проживатимуть в освітньому кампусі, займатимуться спортом, волонтерством, мандруватимуть Україною.  Після закінчення Академії її менеджери спостерігатимуть за випускниками  протягом 6 років та допомагатимуть у реалізації ідей. Основними критеріями відбору до академії були бажання навчатись та змінювати країну. Відбирали не лише студентів, а й викладачів.

Нагадаємо, унікальний проект Українська академія лідерства розпочав роботу в Україні ще у вересні минулого року, в Києві. Перший експериментальний рік пройшов вдало: 39 випускників шкіл отримали нагоду навчатись у найкращих викладачів України, серед яких професор Ярослав Грицак, Павло Шеремета, Михайло Винницький, Сергій Гвоздьов, Юнона Лотоцька, Віктор Зотов, Наталія Попович та багато інших. Предмети академії спрямовані на формування української ідентичності та свідомості. До прикладу, студенти мали змогу відвідувати курс Ярослава Грицака “Історія без дат”, Максима Яковлєва “Культура мислення”, Михайла Колісника “Персональні фінанси”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: