k2FtbBdWr1

На Львівщині відзначать День фізичної культури та спорту

1

Щорічно в другу суботу вересня в державі відзначають День фізичної культури та спорту. З ініціативи управління фізичної культури та спорту 9 вересня на стадіоні Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України (м. Львів, вул. В. Янева, 10) відбудеться обласне фізкультурно-масове свято за участю керівництва області, команд структурних підрозділів облдержадміністрації, представників депутатського корпусу, відомих спортивних особистостей, юних спортсменів, представників сфери медицини та журналістів з використанням елементів контрольних вправ державного тестування  для різних вікових груп за вибором.

Таке свято проводять з метою актуалізації та медійної пропаганди організованого проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України й складання державних тестів та загострення уваги громадськості Львівщини на показниках стану здоров’я та фізичної підготовленості населення області.

У програмі свята відзначать найкращих фахівців галузі, вручення посвідчення «Майстрів спорту», буде змога ознайомитись з інфраструктурою спортивного об’єкту як бази олімпійської підготовки, а також відбудеться урочистий парад учасників змагань, спільна розминка провідних спортсменів Львівщини, показові виступи спортивних колективів та безпосередньо контрольні випробування фізичної підготовленості.

В переліку пропонованих вправ контрольного тестування будуть передбачені такі:

1. рівномірний біг без урахування часу, 500 метрів;

2. рівномірний біг 1 000 м, хв.;

3. рівномірний біг 2 000 м, хв.;

4. нахил тулуба вперед з положення сидячи, см;

5. піднімання тулуба в сід, 30 с, разів;

6. стрибок у довжину з місця, см;

7. згинання і розгинання рук в упорі лежачи, разів;

8. згинання і розгинання рук в упорі на гімнастичній лавці, разів;

9. згинання і розгинання рук в упорі лежачи із зігнутими колінами, разів;

10. підтягування на перекладині, разів;

11. підтягування у висі лежачи, разів;

12. ривок гирі 16 кг, разів;

13. 20 присідань за 30 с, час відновлення, хв.;

14. визначення індексу маси тіла (маса /зріст).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: