k2FtbBdWr1

На Львівщині відзначили 20-ту річницю Конституції України

1

У вівторок, 28 червня, на Львівщині відзначили 20-ту річницю Конституції України. Урочисті заходи, присвячені визначній даті, зібрали представників громадськості, влади та військовослужбовців.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив на важливості Основного закону держави.

“Згадуючи історію, можемо гордитися тим, що перша Конституція була написана українцем Пилипом Орликом. Однак особливо важливою для нас є  новітня Конституція – без цього закону ми б сьогодні не мали можливості боротися за територіальну цілісність та незалежність, – наголосив Олег Синютка. –  Я дуже б хотів, щоб кожен громадянин України пам’ятав, що в Основному Законі держави записано: “Охороняти і оберігати Батьківщину – священний обов’язок кожного українця”. Дуже важливо, щоб саме ці рядки були в серці наших демобілізованих воїнів та тих патріотів, які її захищатимуть у майбутньому”.

Урочисті заходи розпочалися біля пам’ятника В′ячеславові Чорноволу покладанням квітів до монумента керівництвом області та представниками громадськості.

Також влада та громадськість віддали шану Михайлові Грушевському. А на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбулося громадське віче та мистецька програма за участі відомої львівської співачки Софії Федини, гурту “Тріада” та Галицького академічного хору.

Супроводжував захід оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, який виконав Державний гімн України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина самостійно обере, куди скерувати кошти від перевиконання митних платежів, - зміни до Закон...
Голова ЛОДА та керівники правоохоронних структур зустрілись з громадою Кам'янка-Бузького району
Тиха хода "Вогонь Небесної Сотні": у Львові вшанували Героїв Революції Гідності
Обережно - тонкий лід! Заходи безпеки на льоду
Щорічна виставка “Великодній кошик”
Інформація щодо чергового призову на строкову військову службу  у травні – липні 2020 року