k2FtbBdWr1

На Львівщині відзначили день народження Героя Небесної сотні Юрія Вербицького

1

Сьогодні, 30 серпня, у Музеї визвольної боротьби проектом «День народження Героя Небесної Сотні» вшанували пам’ять Михайла Вербицького – майданівця, який загинув у боротьбі за Україну.

Фотографії Героя, патріотичні пісні, сльози на очах у присутніх – вечір пам’яті об’єднав рідних загиблих майданівців із Львівщини, їхніх друзів, учнів школи, у якій навчався герой, а також небайдужих львів’ян.

«Це вже 18-тий день народження Героя Небесної Сотні. І щоразу це великі хвилювання. Тут ми плачемо і водночас дізнаємось багато цікаво про наших Героїв, людей, які поклали своє життя на вівтар незалежності України. Дуже важливо пам’ятати Героїв Небесної Сотні, розповідати про них іншим. «Хто, як не ми», – слова, які ми чуємо у кожному спогаді про Героїв. І справді, кожному з нас потрібно пам’ятати про особисту відповідальністю за долю країни. Майбутнє залежить від кожного, тож будьмо гідними нащадками подвигу Героїв Небесної Сотні. Слава Героям!», – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Спогадами про Героя Небесної Сотні поділився рідний брат Юрія – Сергій Вербицький.

«Він був дійсно хорошою людиною. Всі люди, які з ним спілкувались та знають його, ходили з ним в гори – всі знають, що він був чудовою людиною. Юра був безвідмовним колегою, товаришем, старався вирішувати будь-які проблеми, відкладав усі справи задля допомоги іншим. Незважаючи на всілякі травми чи перепони, гори були його любов’ю», – розповів Сергій Вербицький.

Закатованому майданівцю, Герою Небесної Сотні Юрію Вербицькому 25 серпня виповнилося б 55 років.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Виступ Президента під час участі в акції «Перша хвилина миру»
На Львівщині відбудеться X Екуменічний соціальний тиждень
Для центрів екстреної медичної допомоги закупили нові автомобілі
Бардівським вечором молодь Львівщини вшанувала пам'ять Героїв Крут
На Львівщині із візитом перебуває Федеральний президент Федеративної Республіки Німеччина Франк-Валь...
Глава Уряду про початок нового дорожнього сезону: Наше стратегічне завдання відійти від ямкового рем...