k2FtbBdWr1

На Львівщині відзначили переможців фотофлешмобу «Безпечні дороги»

1

Сьогодні, 27 серпня, на Львівщині відзначили переможців фотофлешмобу, який реалізували у межах інформаційної кампанії «Безпечні дороги».

Директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло та керівник медіахабу «Твоє місто» Тарас Яценко вручили переможцям скречкарти на пальне.

«Дякую вам за активну та небайдужу позицію. Сподіваюсь, що ваш приклад мотивує інших на безпечну поведінку під час руху. Використання пасків – лише частина безпеки на дорозі, проте це водночас найбільш ефективний засіб безпеки дорожнього руху для запобігання смертності і травматизму», – зазначив Роман Кокотайло.

Переможцями акції стали п’ятеро учасників обраних за допомогою сервісу random_org.  Загалом ж участь в акції взяли понад 150 мешканців області.

Зазначимо, що для участі в акції учасник мав сфотографуватись із пристебнутим паском безпеки, опублікувати фото та долучити до посту друзів-водїїв, поширити допис у себе на сторінці в соціальній мережі.

Нагадаємо, що Львівська обласна державна адміністрація спільно з патрульною поліцією Львівської області та медіахабом «Твоє місто» проводить на теренах Львівщини широку інформаційну кампанію «Безпечні дороги», в межах якої заплановане проведення дискусій, інтерактивних конкурсів, інформаційних уроків для учнів молодших класів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: