k2FtbBdWr1

На Львівщині відзначили Всеукраїнський день бібліотек

_1601472765_613x321.77332334208_3_0

Сьогодні, 30 вересня, у приміщенні Палацу мистецтв відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. У святкуванні взяв участь заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Для мене є великою приємністю бути у вашому товаристві сьогодні. Бо ви ті, чия праця відкриває нам шлях до знань, ті, хто відправляє нас у неймовірну мандрівку світом казок, подорожей, історій країн та людей, науки і фантастики. Сьогодні бібліотеки – це не лише книгозбірні, це – справжні центри інтелектуального та культурного життя. І заслугою цих успішних перетворень є, перш за все, ваша праця та високий професіоналізм», – зазначив Іван Собко.

Для бібліотекарів Львівщини влаштували святковий концерт за участі музичного колективу «Тріо Мар’яничі». Окрім того, бібліотекарям області оголосили Подяки голови Львівської облдержадміністрації та Подяки голови Львівської обласної ради.

Також директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Ірина Гаврилюк за високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної галузі та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек вручила почесні грамоти бібліотекарям Львівщини.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На місці просідання земної поверхні поблизу Трускавця проводять необхідні дослідження
У 2017 році Львівщину представили на 5 міжнародних виставках
У Львівській ОДА експонується виставка картин діток з особливими потребами
Експертів та науковців запрошують до участі у круглому столі
У межах реалізації проєкту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони» відбувся велотренінг
Віце-прем'єр-міністр України Олег Уруський із робочим візитом відвідав Львівщину