k2FtbBdWr1

На Львівщині впроваджують пілотний проект «Сприяння інтеграції послуг, орієнтованих на підлітків»

1

В Україні розпочали реалізацію пілотного проекту «Сприяння інтеграції послуг, орієнтованих на підлітків, в систему первинної медико-санітарної допомоги в межах поточної реформи системи охорони здоров’я в Україні», який впроваджує Українська фундація громадського здоров’я за підтримки ЮНІСЕФ.

Пілотними регіонами з реалізації проекту обрано Львівську та  Полтавську області. Мета проекту – підтримка МОЗ в інтеграції послуг, орієнтованих на підлітків, в систему первинної медико-санітарної допомоги для покращення здоров’я підлітків.

У медико-соціальному центрі «Діалог» відбулась зустріч робочої групи проекту. Під час зустрічі учасники групи ознайомились з роботою Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення та медико-соціального центру «Діалог» та порушили питання щодо впровадження проекту у Львівській області, визначення пілотних територій та медичних закладів, що братимуть участь у проекті та створення місцевої консультативної групи з питань здоров’я підлітків.

Окрім того, обговорили проведення досліджень щодо оцінки людського потенціалу та картування послуг, навчання медичних працівників, пілотування моделі надання медичних послуг для підлітків та залучення підлітків до реалізації проекту.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Соціально-економічне становище Львівщини : приріст у сільському господарстві та промисловості у перш...
Олег Синютка зустрівся з військовими пенсіонерами
Для мандрівників Львівщиною планують розробити мобільний додаток
День працівників водного господарства: в області відзначили кращих представників галузі
Сотні вірян долучились до Всеукраїнської пішої прощі до Унівської лаври
На Львівщині урочисто відзначать День Державного Прапора України