k2FtbBdWr1

На Львівщині вшанували добровольців, які полягли в боротьбі за Україну

1

Сьогодні, 14 березня, на Львівщині відзначають День українського добровольця. З цієї нагоди на Личаківському кладовищі відбулися заходи із вшанування пам’яті борців за волю України.

На полі почесних поховань №76 запалили лампадки та поклали квіти представники влади, громадськості, військові та усі небайдужі.

“Ми сьогодні мусимо віддати шану тим сміливцям, які першими встали на захист нашої держави, які не побоялись ні війни, ні смерті, які мали свою принципову патріотичну позицію. Саме завдяки їм ми змогли показати ворогові, що ми сильні, що ми єдині, і ми обов`язково переможемо”, – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Нагадаємо, День українського добровольця  відзначають в Україні 14 березня. Свято запроводила своїм рішенням Верховна Рада України для вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині відкрили Реабілітаційний центр для військовослужбовців
Ми рішуче здійснюємо реформи, аби значно покращити інвестиційний клімат – Президент в інтерв’ю німец...
На Львівщині стартував І Міжнародний фестиваль співаної поезії «Lviv Music & Poetry Week»
На Львівщині розробили Календар аграрних подій
На Львівщині триває Міжнародна реставраційна рада об'єктів списку ЮНЕСКО
Мешканців Львівщини закликають не спалювати суху рослинність