k2FtbBdWr1

На Львівщині вшанували пам’ять загиблих у «Бродівському оточенні»

67229620_405874986946678_217513503399870464_n_1564308777_613x459.75_3_0

28 липня на Львівщині відбулися заходи із вшанування пам’яті українських воїнів, військовиків інших національностей, які загинули у роки Другої світової війни у «Бродівському оточенні».

Зокрема, у с.Червоне Золочівського району на території військового кладовища, громадськість та представники влади поклали квіти до символічних таблиць біля каплиці. Опісля відбулось віче.

“На цьому місці полягли люди, які мали честь захищати нашу державу. Ми сьогодні маємо велику відповідальність продовжувати цю національно-визвольну боротьбу. І вона триває не лише за територію, але й за українську мову та віру. Ми сьогодні маємо сильну українську армію, яка готова боронити нашу  державу, також маємо національну пам’ять та свідомість, які допоможуть нам захищати наші цінності. Пригадую слова полковника Коновальця: “У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії”. Переконаний, що ми станемо творцями нашої української історії”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

Після віче відбулося урочисте перепоховання 29-ох віднайдених останків воїнів Першої української дивізії «Галичина».

Також скорботні заходи відбудуться у селі Підгірці Бродівського району та на горі Жбир, де розташований меморіал воїнам Першої української дивізії «Галичина» Української Національної Армії, що неподалік с. Ясенів Бродівського району.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Психологи Львівщини допомагатимуть учасникам АТО
У Львівській ОДА закликають повідомляти про факти неякісного ремонту доріг
Ірина Геращенко відвідала Центр Митрополита Андрея Шептицького
Львівщина налагоджує співпрацю із італійською провінцією Агрідженто
Електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок державної власності відбудуться 1...
Президент на Львівщині: Втратимо державу – біда прийде у кожен український дім