k2FtbBdWr1

На Львівщині вшанували пам’ять загиблих у «Бродівському оточенні»

67229620_405874986946678_217513503399870464_n_1564308777_613x459.75_3_0

28 липня на Львівщині відбулися заходи із вшанування пам’яті українських воїнів, військовиків інших національностей, які загинули у роки Другої світової війни у «Бродівському оточенні».

Зокрема, у с.Червоне Золочівського району на території військового кладовища, громадськість та представники влади поклали квіти до символічних таблиць біля каплиці. Опісля відбулось віче.

“На цьому місці полягли люди, які мали честь захищати нашу державу. Ми сьогодні маємо велику відповідальність продовжувати цю національно-визвольну боротьбу. І вона триває не лише за територію, але й за українську мову та віру. Ми сьогодні маємо сильну українську армію, яка готова боронити нашу  державу, також маємо національну пам’ять та свідомість, які допоможуть нам захищати наші цінності. Пригадую слова полковника Коновальця: “У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії”. Переконаний, що ми станемо творцями нашої української історії”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

Після віче відбулося урочисте перепоховання 29-ох віднайдених останків воїнів Першої української дивізії «Галичина».

Також скорботні заходи відбудуться у селі Підгірці Бродівського району та на горі Жбир, де розташований меморіал воїнам Першої української дивізії «Галичина» Української Національної Армії, що неподалік с. Ясенів Бродівського району.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Пенсії за особливі заслуги перед Україною отримають 59 мешканців Львівщини
«Історія цікава – пізнай її»: Львівська ОДА презентувала промоційний ролик (+відео)
В області триває будівництво пам’ятника героям ЗУНР
Торік промисловість Львівщини зросла на понад 5 %
До уваги громадян, які не виконали свій обов’язок щодо декларування доходів, отриманих у 2019 році
Президент запровадив тимчасовий безвізовий режим для громадян Китаю, які в’їжджають в Україну з тури...