k2FtbBdWr1

На Львівщині вшанували воїнів-афганців

1

Сьогодні, 15 лютого, у Львові відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятного знаку “Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр”. Опісля відбулася екуменічна панахида та громадське віче.

“Упродовж десяти років дорога від Афганістану була чорна і згорьована. Росія тоді, як і тепер, хотіла поневолити незалежних. Ті, хто пройшов афганську війну, – одні з перших встали на захист України сьогодні. Нам є на кого рівнятись, є у кого вчитися. Маючи таких патріотів, таких сміливців, Україна буде вільною і квітучою завжди”, – зазначила заступник голови-керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

Також сьогодні члени правління ЛОО Української Спілки ветеранів Афганістану поклали квіти та запалили лампадки на могилах генерала Сергія  Кульчицького, полковника Андрія Соколенка, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО на полях почесних поховань № 67 і № 76 Личаківського кладовища.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Майже 1,5 мільярди гривень становить приріст надходжень від Львівщини до державної казни в порівнянн...
Представники Львівщини взяли участь в Українсько-Білоруському економічному форумі
Trip for action: молодь Львівщини повернулась із міжнародної мандрівки
У Палаці Мистецтв встановили систему опалення
Львівщина прощається із новітнім Героєм Євгеном Тоненьковим
Представники фармацевтичних закладів активно долучаються до програми «Доступні ліки»