k2FtbBdWr1

На Львівщині вже збудовані 17 сільських амбулаторій

_1578728973_613x321.69322205362_3_0

17 сільських амбулаторій вже збудувано на Львівщині.  “Наша область – одна з тих, які найкраще справляються з виконанням програми “Доступна медицина. Тут ми маємо, чим похвалитися: 17 амбулаторій вже мають готові декларації. І наразі триває передача їх на баланс громад”, – каже заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

4 медамбулаторії на Львівщині вже відкриті.

Вони у селах:

– Брюховичі на Перемишлянщині, яку відкрили у листопаді 2019 року,

– Ремезівці на Золочівщині,

– Пасіки-Зубрицькі на Пустомитівщині,

– Сулимів, Жовківського району.

Загалом у Львівській області в межах програми “Доступна медицина” будують 43 сільські медамбулаторії. Кожна з сільських амбулаторій отримує автомобіль Renault Duster, необхідне сучасне медичне обладнання та меблі.

Автівки закуплені не тільки для новозбудованих амбулаторій. У 2018-у до сіл на Львівщині поїхали 43 “медавтомобілі”, 2019-го – 67. До кінця 2020 року автівки будуть мати всі амбулаторії в селах області, зазначають в Управлінні капітального будівництва Львівської ОДА.

“Ми всі розуміємо, що якісна медицина в селі – це дуже важливо. Особливо, коли ці села далекі, дорога до них, часто, потребує ремонту. І важливо мати не тільки стіни. Надважливо тут, на місці, мати добре обладнання, яке потрібне сімейному лікарю на щодень, автомобіль, яким можна добратися до пацієнтів у різні села. А ще краще, якщо цей медик-фахівець має де жити. Відсутність доброго житла часто відлякує молодих фахівців. Це справді проблема. І добре, коли ми можемо спільно її вирішити. Більшість нових амбулаторій мають приміщення, передбачене для проживання лікаря”, – каже заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Майже 70 млн грн на оборону країни – від великого бізнесу Західного регіону
Рейтинг районів Львівщини – найкращі Кам’янка-Бузький, Яворівський, Сколівський
На Львівщині річницю дипломатичних відносин між Україною та Німеччиною відзначили артпроектом
На Львівщині створять дорожню карту інвестиційного розвитку області
Завтра стартує Міжнародний фестиваль "Маріупольська книжкова толока"
Олег Синютка скерував у ЛМР копію листа до Мінекології з метою припинення спекуляцій