k2FtbBdWr1

На Львівщині зафіксовано понад 6 тисяч вакансій

1

Відповідно до інформації, що надійшла від працедавців, минулого року в області налічувалося 75,0 тис вакансій. У перші дні січня 2019 року незаповненими залишалися 6,2 тисяч місць праці. Про це повідомляє Львівський обласний центр зайнятості. 

Зокрема, підприємства запрошували на роботу 4,5 тисяч представників робітничих професій, 1,2 тисячі службовців і півтисячі тих, хто не має професії та спеціальної підготовки.

Загалом торік соціальними послугами обласної служби зайнятості з метою працевлаштування скористалися 46,4 тисяч безробітних, що на 4,8 тисяч менше, ніж у попередньому році.

Станом на 01.01.2019 року допомоги у пошуку роботи потребували 13,4 тияч. жителів області (на початку 2018 р. – 14,5 тис.).

Серед охочих працювати переважали жінки (58,7%) та жителі міст (60,4%). Обсяги зареєстрованого безробіття формувалися здебільшого з числа тих, хто звільнився за угодою сторін (50,9%). Решту складали: особи, звільнені у зв’язку із закінченням строку договору (15%), жителі області, котрі більше року не працювали (11,1%), вивільнені (6,4%), звільнені за власним бажанням (5,4%), випускники навчальних закладів (2,3%) і звільнені з роботи з інших причин (8,9%).

«У 2018 році в області з 12,5 до 13,2 тисяч збільшилося число працедавців, що заявили про кадрову потребу, на 5,3% зросла база вакансій, на 9,4% зменшилися чисельність безробітних, а також на 7,6% скоротилася чисельність отримувачів допомоги з безробіття», – повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк, окреслюючи тенденції, що домінували на зареєстрованому ринку праці.

У минулому році спеціалістам обласної служби зайнятості вдалося працевлаштувати 52,6 тис. жителів області, із котрих у пошуковий період забезпечено роботою 70,5%, 5,4 тис. залучено до тимчасової зайнятості, 8,7 тис. охоплено професійним навчанням. Із числа забезпечених роботою 149 осіб відкрили власну справу, отримавши одноразову виплату допомоги з безробіття, а 789 безробітних працедавці прийняли на новостворені робочі місця, скориставшись механізмом компенсації витрат зі сплати єдиного соціального внеску.

Станом на 01.01.2019 р. у середньому на Львівщині за вільне місце праці чи вакантну посаду конкурували 2 безробітних (на початку січня торік було 3).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Лісгоспи Львівщини на додаткових торгах реалізували 2,9 тис м3 деревини
Акція «Подорожуй безпечно» – мешканцям області розкажуть про проблему торгівлі людьми
Львівська ОДА зекономила 100 мільйонів на вивезенні сміття – кошти скерували на суспільно важливі пр...
До Дня десантно-штурмових військ відзначили кращих спортсменів 80-ї бригади
Для виробників продукції аквакультури Львівщини провели семінар
На Львівщині оголосили штормове попередження