k2FtbBdWr1

На Львівщині запрацював ще один інклюзивно-ресурсний центр

1

Сьогодні, 11 вересня, на базі Сокальської загальноосвітньої школи №4 відкрили комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Сокальськоі районної ради.

У центрі облаштували кабінети практичного психолога, вчителя-реабілітолога, вчителя-логопеда, дефектолога тощо. Туалетні приміщення мають спеціальні пристосування, окрім того, є пандус та зручні двері для пересування дітей з інвалідністю.

«У новому центрі забезпечені вимоги безбар’єрності та доступності для осіб з особливими освітніми потребами.  Інклюзивно-ресурсні центри – це заклади, які повинні надавати допомогу, реабілітаційні послуги, робити супровід дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18  років”, – наголосила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Рішення про створення таких центрів ухвалили у м. Львові, Бориславі, Дрогобичі, Самборі, а також у Бродівському, Буському, Городоцькому, Жидачівському, Жовківському, Камянка-Бузькому, Миколаївському, Пустомитівському, Радехівському, Самбірському, Сколівському, Стрийському, Яворівському та Турківському районах Львівщини.

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Пріоритетні проекти для регіонів на 2018 – в центрі уваги наради у Києві
Мешканців Львівщини навчатимуть написанню проектної заявки для залучення коштів МТД
На Яворівщині відкрили нові виробничі потужності компанії «Кормотех»
Молодіжна громадська організація запрошує у культурно-освітню поїздку «Європейська єдність»
Представники фармацевтичних закладів активно долучаються до програми «Доступні ліки»
На Львівщині триває підготовка до кваліфікаційних матчів чемпіонату Європи