k2FtbBdWr1

На Львівщині запрошують активно відзначити День молоді

0

У межах відзначення Дня молоді на Львівщині відбудеться низка вишкільних таборів, фестиваль, велопробіг “Дорогою героїв” і Молодіжний квест.

Про це йшлося під час прес-конференції, що відбулася у середу, 24 червня.

“Із початком літа календар наповнився молодіжними проектами різноманітної тематики. Особливо багатий на заходи кінець червня, адже молодь прагне відзначити “професійне” свято якнайкраще. Попри традиційні офіційні заходи в області з нагоди Дня молоді та Дня Конституції, управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації та молодіжні громадські організації Львівщини пропонують долучитися до заходів, що передовсім мають на меті активний відпочинок”, – сказав начальник відділу молодіжної політики управління молоді і спорту Львівської ОДА Андрій Ковальський.

За його словами, з нагоди Дня молоді у селі Ульвівок Сокальського району триває Обласний вишкільний табір “Лицар чести”. Метою заходу є національно-патріотичне виховання шляхом ознайомлення учасників про історію визвольних змагань краю, спортивний вишкіл, набуття знань та практичних навичок з мандрівництва, орієнтування і таборування. Саме 28 червня відбудеться завершення табору, нагородження переможців теренової гри, а напередодні – святкова ватра.

Із 25 червня до 2 липня 2015 року управління молоді та спорту та Місцевий осередок “Молодіжного Націоналістичного Конгресу” у Львівській області запрошують на Вишкільний табір “Т.У.Р.” (Табір Українського Резервіста), що має на меті військовий та спортивний вишкіл молоді, патріотичне виховання в дусі кращих традицій, пропагування цінностей українського народу. Захід відбудеться у мальовничих карпатських горах поблизу водоспаду Гуркало – село Корчин Сколівського району.

ЛО МГО “Юнацтво” та управління молоді та спорту Львівської ОДА запрошує молодь узяти участь у військово-патріотичному таборі “Зашків-2015”, що відбудеться 27-28 червня. Він спрямований на патріотичне виховання молоді, популяризацію оздоровчого туризму, екологічне виховання, ознайомлення з історією краю. Учасники здобудуть необхідні знань і навички поводження зі зброєю, правила захисту під час небезпеки, подискутують на тему “Як згуртувати навколо себе людей для оборони держави”. Таборовики оволодіють навичками самостійного пристосування до вимог вишколу в польових умовах. Захід відбудеться за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА.

До Дня молоді Львівська округа Пласту – НСОУ та управління молоді та спорту ЛОДА пропонує молоді взяти участь у пластовому фестивалі, що відбудеться в м. Новий Розділ Львівської області 27-28 червня 2015 року. “Просто літо” – під такою назвою пройде захід, що має на меті ознайомити широке коло учасників із звичними пластовими забавами. У рамках фестивалю проведуть низку активітетів. Протягом двох днів пластові інструктори познайомлять молодь міста та навколишніх сіл із різними видами активного дозвілля.

До Дня молоді управління молоді та спорту проводитиме Молодіжний квест. Мета заходу – розвинути вміння працювати в командах, орієнтуватися у просторі, чітко й швидко формулювати думку, логічно та творчо міркувати, згуртувати та розвинути громадський активізм і лідерство у молоді. Квест відбудеться 28 червня 2015 року в парку імені Івана Франка у м. Львів. Початок квесту об 11:00. Участь у заході може взяти молодь віком від 14 до 28 років, що мешкає у містах та районах Львівської області, сформувавши команди з 4-5 осіб. Командам необхідно зареєструватися до 20:00  26 червня 2015 року за цим покликом. Учасники отримають цікаві завдання та карти, команди шукатимуть оригінальні рішення і підказки. Учасники будуть відзначені цінними призами. Після закінчення квесту молодь матиме змогу взяти участь в офіційних заходах з нагоди Дня молоді та Дня Конституції у м. Львові. Заключним заходом до Дня молоді буде молодіжний велопробіг “Дорогою Героїв!”, який управління молоді та спорту облдержадміністрації проведе спільно з ЛОМГО “Юнацтво” 30 червня. Старуватиме молодь від пам’ятника Герою України В’ячеславу Чорноволу, тоді направиться до пам’ятника Степанові Бандері та завершить маршрут у селі Білогорща, на місці останнього бою Романа Шухевича. Таким заходом молодь пошанує генерал-хорунжого у день його народження. Детальнішу інформацію можна знайти у мережі Facebook. Для участі необхідно зареєструватися за Онлайн-покликом.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: