k2FtbBdWr1

На Львівщині затвердили Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва

1

15 травня, депутати Львівської обласної ради затвердили Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області на період до 2020 року.

Метою Стратегії є стимулювання розвитку МСП Львівської області, що,у свою чергу, сприятиме зростанню внеску МСП до соціально-економічного розвитку регіону.

«Це, в першу чергу, допоможе об’єднаним територіальним громадам та територіальним одиницям оптимально використати обмежен іфінансові та інші види ресурсів та, як наслідок, досягнути високих економічних показників розвитку. Результатом виконання Стратегії повинно стати досягнення низки кількісних індикаторів, які дадуть змогу оцінити ефективність регіональної політики підтримки МСП», – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Передумовою ефективної політики розвитку МСП у регіоні є галузева кластеризація, яка дозволяє визначити та врахувати потреби малого та середнього підприємництва залежно від рівня розвитку сектору МСП та галузевої спеціалізації району.

У Львівській області можна виділити такі перспективні галузеві кластери: кластер легкої промисловості; кластер інформаційно-комунікаційних технологій; кластер паперового виробництва та поліграфії; кластер деревообробки та меблевого виробництва; кластер харчової промисловості; кластер машинобудування; кластер енергоефективності та відновлювальної енергетики Львівщини; сільськогосподарський та туристичний кластери.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

1 травня завершується термін подання кандидатур до складу дільничних виборчих комісій
Голова Львівської ОДА Олег Синютка закликав водіїв не перевищувати швидкість
Сокальщина прийматиме змагання ХХХ спартакіади Львівщини для осіб з інвалідністю
Медики нагадують правила профілактики гострих кишкових інфекцій
На Львівщині розпочали будівництво 4 сільських амбулаторій
Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак із робочим візитом відвідав Львівщину