k2FtbBdWr1

На Львівщині затвердили Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва

1

15 травня, депутати Львівської обласної ради затвердили Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва Львівської області на період до 2020 року.

Метою Стратегії є стимулювання розвитку МСП Львівської області, що,у свою чергу, сприятиме зростанню внеску МСП до соціально-економічного розвитку регіону.

«Це, в першу чергу, допоможе об’єднаним територіальним громадам та територіальним одиницям оптимально використати обмежен іфінансові та інші види ресурсів та, як наслідок, досягнути високих економічних показників розвитку. Результатом виконання Стратегії повинно стати досягнення низки кількісних індикаторів, які дадуть змогу оцінити ефективність регіональної політики підтримки МСП», – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Передумовою ефективної політики розвитку МСП у регіоні є галузева кластеризація, яка дозволяє визначити та врахувати потреби малого та середнього підприємництва залежно від рівня розвитку сектору МСП та галузевої спеціалізації району.

У Львівській області можна виділити такі перспективні галузеві кластери: кластер легкої промисловості; кластер інформаційно-комунікаційних технологій; кластер паперового виробництва та поліграфії; кластер деревообробки та меблевого виробництва; кластер харчової промисловості; кластер машинобудування; кластер енергоефективності та відновлювальної енергетики Львівщини; сільськогосподарський та туристичний кластери.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Мешканців та гостей Львівщини запрошують на активну мандрівку до скельної фортеці «Тустань»
Делегація з Львівщини відвідала Ковельську філію ДП «Укрветсанзавод»
Цьогоріч 252 дітей-сиріт на Львівщині знайшли свої родини
Львівська ОДА оголосила конкурс на послуги з вивезення ТПВ з міста Львова
Держгеокадастр оновив нормативно-грошову оцінку земель 179 населених пунктів області
На Львівщині відбудеться свято сім’ї «Буде РОДИНА, Буде УКРАЇНА»