k2FtbBdWr1

На Львівщині збільшать обсяг видобутку нафти

1

Сьогодні, 26 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками компанії “Кадоган Петролеум”, аби узгодити розширення компанії в енергетичній сфері на території Львівщини.

В межах зустрічі очільник області ознайомив гостей із динамікою розвитку Львівщини в галузі енергетики та наголосив на наявності механізмів у сприянні інвесторам, що мають намір розвивати тут свій бізнес.

«Перебування такої компанії як “Кадоган Петролеум” для Львівщини – велика честь. Завданням влади є спрощення та пришвидшення усіх дозвільних процедур та сприяння розвитку підприємства. Адже бізнес повинен мати рівні можливості і допомагати розвивати регіон шляхом сплати податків та створення нових робочих місць», – зазначив Олег Синютка.

Під час розмови гості повідомили про бажання компанії розширити свою діяльність та збільшити обсяг видобування нафти на Львівщині.

«Компанія нещодавно змінила команду, і попри те, що є британською, увесь її штат складається з українських фахівців. Плануємо інвестувати в нашу діяльність іще 100 млн грн. Зі збільшенням видобутку нафти місцеві бюджети Львівщини поповняться на 2,1 млн грн. Якщо динаміка буде позитивна, збільшуватимемо інвестиції», – розповів головний виконавчий директор “Кадоган Петроліум” Гвідо Мікелотті.

Під час розмови сторони також обмінялись думками щодо соціальної відповідальності бізнес-середовища крізь призму розвитку інфраструктури та покращення рівня життя населення.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Ірина Сех: «Львівщина в скорботі за загиблими в Слов’янську військовими»
У районах області триває роз’яснювальна робота щодо запровадження нового розміру мінімальної заробіт...
Доступні ліки: понад 200 тисяч рецептів виписали впродовж січня-лютого 2018 року
Турка-Східниця: в області тривають ремонтні роботи автомобільної дороги
У Червонограді відкрили навчально-практичний центр будівельної галузі
«Ми повинні насичувати ринок підготовленими кадрами», - Олег Синютка на зустрічі з представниками ле...