k2FtbBdWr1

На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять Бориса Возницького

1

Сьогодні, 16 квітня, на Личаківському кладовищі вшанували постать видатного музейного подвижника, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, Героя України Бориса Возницького.

Представники влади, митці, рідні та усі небайдужі львів’яни поклали квіти до могили Бориса Возницького та вшанували молитвою видатного земляка.

“Згадуючи Бориса Возницького сьогодні, я думаю: як важливо усвідомити, що від однієї лише людини може залежати дуже багато. Одна людина за своє життя може зробити так багато, що її праця не забудеться ніколи. Справа, яку Борис Григорович творив щодня упродовж всього життя є сьогодні з нами – у кожному експонаті музею, у кожній будівлі, яку він відновлював і зберіг, є у кожній пам’ятці і розмові фахівців про Україну, про українську культуру і мистецтво. Наше майбутнє – саме за такими людьми, які люблять Україну по-справжньому, – не словом, а ділом”, – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

До заходів із вшанування багаторічного директора Львівської національної галереї мистецтв Бориса Возницького долучилась також хорова капела “Дударик”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Сколівщині відбувся XII Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!»
Розвиток економіки, оборонна індустрія, відновлювальна енергетика: Львівщина співпрацюватиме з Канад...
Уряд передав сільськогосподарську землю поза межами населених пунктів ще 6 об’єднаним громадам
Україна не лише географічно, але ментально і культурно є частиною великої європейської спільноти, - ...
Триває Перший форум ігрових видів спорту Львівщини
У Львові розпочав роботу І Міжнародний експертний форум: «Україна-Європа: між політичними декларація...