k2FtbBdWr1

На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять новітніх Героїв

_1605953991_613x321.72237723214_3_0

З нагоди відзначення річниці Революції Гідності, на Личаківському кладовищі у Львові відбулися заходи зі вшанування пам’яті новітніх українських Героїв, які віддали своє життя у боротьбі за Україну.

Представники обласної влади, українські військові, представники духівництва та громадськість поклали квіти до могил загиблих під час Революції Гідності борців за волю України, похованих на полі почесних поховань № 67.

Окрім того, військові капелани та священники відслужили панахиду за новітніми Героями, а також молились за мир на українській землі.

«Революційні події 2013-2014 років продемонстрували силу духу українського суспільства. Ми з великим болем згадуємо їх. 20 мешканців нашої області стали небесним військом Героїв, понад дві сотні постраждали. Деякі із Героїв Небесної Сотні поховані на Личаківському кладовищі, це – Володимир Бойків, Юрій Вербицький, Андрій Дигдалович, Богдан Ільків. Сьогодні також вшанували пам’ять Героїв України – генерал-майора Сергія Кульчицького та полковника Андрія Соколенка. Всі вони поклали найцінніше – життя, за бажання мати власну гідність, свободу та прагнення жити у власній незалежній державі. Їх подвиг став переломним в історії України та в нашій пам’яті назавжди залишиться прикладом національної єдності та духовної перемоги», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівська ОДА звернулась до Уряду із питанням підняття штрафів за випалювання сухостою
ЄСВ: помилки у звітності призводять до невірного обчислення страхового стажу та розміру соціальних в...
На розвиток української культури передбачили більше 12 мільйонів гривень
До Дня пасічника на Львівщині відбудеться низка культурних заходів
Завтра відбудеться Форум відповідальних людей онлайн
Молодь Львівщини – учасники програми особистісного та професійного розвитку «Державотворець»