k2FtbBdWr1

На Міжнародному туристичному ярмарку в Латвії презентували новий авіарейс Рига-Львів

1

Сьогодні, 1 лютого, розпочав роботу Міжнародний туристичний ярмарок Balttour 2019, під час якого відбулась презентація нового напрямку авіакомпанії AirBaltic Рига – Львів.

Участь в презентації взяли Тимчасово повірений у справах України в Латвійській Республіці Аліса Подоляк та начальник управляння туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака та представники готельно-курортного комплексу «Карпати» (м. Трускавець).

«Пряме авіасполучення – це чудова нагода покращити наші зв’язки – і туристичні, і бізнесові», – наголосила Аліса Подоляк.

Вона також зазначила, що на Львівщині великі можливості екотуризму, сімейного туризму, оздоровчого туризму, а також запросила присутніх відвідати регіон.

Зазначимо, 31 січня, делегація Львівщини відвідала Посольство України в Латвійській Республіці, де обговорили можливість презентації регіону, його туристичні та гастрономічні пропозиції, культуру та традиції, на Великодньому Ярмарку в Ризі в квітні, що відбудеться в квітні цього року.

Як наголосила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака, особливо актуальна така презентація в контексті відкриття прямого авіасполучення Рига – Львів та поширення інформації про Україну в Латвії.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині очікується зростання вартості проїзду в автобусних маршрутах загального користування
На Львівщині для бійців-добровольців АТО передбачені пільги на оплату житлово-комунальних послуг
В області триває робота із виявлення нелегальних надавачів послуг із працевлаштування за кордоном
У Львові відбувся випуск слухачів курсу «Менеджмент безпеки бізнесу» для військовослужбовців
Торік в області субсидію отримали майже 460 тисяч сімей
Львівська ОДА розробила комплексну програму задля підтримки окремих соціально вразливих категорій гр...