k2FtbBdWr1

На міжнародних інформаційних ресурсах стартувала кампанія із перезавантаження бренда України Ukraine NOW

_1598343166_613x321.8654353562_3_0

У День Незалежності, 24 серпня 2020 р. стартувала масштабна інформаційна кампанія з перезапуску бренда України Ukraine NOW. Розпочалась вона зі звернення Президента Володимира Зеленського до міжнародної спільноти, яке містить елементи доповненої реальності та покаже, що Україна зараз – це новий технологічний центр світу, житниця Європи з найбільш родючими землями, зелена, мирна, відкрита та гостинна країна, приваблива для інвесторів.

Відеозвернення транслюватиметься на найбільших міжнародних інформаційних ресурсах та світових телевізійних каналах. У межах цієї кампанії також плануються звернення зірок світового рівня, які поділяться своїми позитивними враженнями про Україну. Серед них, зокрема, кінорежисер Девід Лінч, актор Жан-Клод Ван Дам, гурт Kadebostany та інші.

Кампанія спрямована на зміну іміджу України у світі, а також на формування в українців сприйняття себе як громадян держави, що здатна запропонувати безліч цікавих можливостей для них та всього світу. Передбачається, що впродовж щонайменше півроку виготовлятимуться та поширюватимуться відеоматеріали, у яких Україна буде показана сучасною, молодою країною з величезним туристичним та інвестиційним потенціалом.

Кампанія спрямована на подолання іміджу України як корумпованої держави, де триває війна, що склався на міжнародній арені в останні роки. Натомість Україна буде представлена як країна динамічних змін з економікою, здатною до стрімкого розвитку, прогресивним успішним бізнесом, що розвивається.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львівській області посіяно 91,3 % ранніх ярих зернових культур
На Львівщині створюють нові місця у дитячих дошкільних закладах
На Львівщині учасники українсько-німецької програми AGREE обмінялись досвідом у сфері ефективного де...
Великі платники західного регіону сплатили 421 мільйон гривень єдиного соціального внеску
30 липня на Львівщині відбудуться заходи до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми
Держава підтримає туризм за допомогою Українського Культурного Фонду