k2FtbBdWr1

На науково-практичній конференції порушили питання розвитку індустрії туризму України

1

Сьогодні відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми розвитку туризму в Україні» на базі Львівського інституту економіки і туризму спільно з Міністерством освіти і науки України та іншими закладами вищої освіти України та іншими організаціями.

Метою проведення наукового заходу – обговорити теоретико-прикладні аспекти туристичної галузі, стратегічні пріоритети та інноваційно-інвестиційні вектори розвитку індустрії туризму України в умовах євроінтеграції.

У роботі конференції взяли участь представники науки, громадських організацій, бізнесу України, закладів вищої освіти України та представники Львівської обласної державної адміністрації управління туризму та курортів, управління інвестиційної політики департаменту економічної політики.

Учасники конференції обговорили соціально-економічні та політико-правові вектори розвитку туристичних дестинацій регіонів, зокрема, проблеми реалізації державної політики України у сфері туризму, у тому числі в контексті реформи децентралізації влади; управління економічною безпекою та конкурентоспроможністю підприємств туристичної діяльності у регіонах України тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Боротьба зі СНІДом та туберкульозом: у Львівській ОДА підписали меморандум задля протидії захворюван...
На Львівщині тривають ремонтні роботи на дорогах міжнародного значення
Делегація Львівщини поклала квіти до пам’ятника Тарасу Шевченкові в Узбекистані
На реалізацію 29 мікропроектів громадських та благодійних організацій виділили понад 800 тисяч гриве...
Львівщина співпрацюватиме з Лодзинським воєводством Республіки Польща у аграрній галузі
На Львівщині триває Міжнародна реставраційна рада об'єктів списку ЮНЕСКО