k2FtbBdWr1

На обласний конкурс проектів місцевого розвитку цьогоріч подали рекордну кількість заявок

1

Цьогоріч на участь у Конкурсі проектів місцевого розвитку зареєстрували рекордну кількість – 2057 заявок. Таку велику кількість проектів подали вперше. Сьогодні, 22 лютого, під час засідання Конкурсна Рада затвердила перелік зареєстрованих заявок та допустила їх до оцінювання.

«Важливим є те, що цьогоріч ми спостерігаємо таку високу активність районів області у поданні заявок на конкурс проектів місцевого розвитку. Конкурс росте, розвивається. Тішить, що громада демонструє активність та бажання покращити життя в містах та селах Львівщини», – наголосила заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

За її словами, з усієї кількості проектів 731 подано міськими, селищними радами, ОТГ та структурними підрозділами райдержадміністрацій, 1326 – ініціативними групами, громадськими організаціями, благодійними фондами та ОСББ. Найактівнішими у поданні проектів були Яворівський, Сокальський, Жовківський, Стрийський, Старосамбірський райони. Серед міст – Львів, Дрогобич, Червоноград.  Найбільше серед ОТГ заявок подали Кам’янка-Бузька, Мостиська, Підберізцівська, Ходорівська та Магерівська.

За пріоритетами лідирують школи, культура, а також вуличне освітлення та інші пріоритети.

Загальна вартість проектів – 501,8 млн грн, з яких 242,9 млн грн – кошти з обласного бюджету, ще 85,5 млн грн – небюджетний внесок конкурсантів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Наші працівники не відчувають різниці між умовами праці тут в Україні і в нашій компанії в Польщі»,...
Запобігання та виявлення корупції розглянули під час семінару
Електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначенн...
Олег Синютка оглянув хід будівельних робіт другої черги перинатального центру
Підприємців Львівщини запрошують взяти участь у торговій місії до Королівства Нідерланди
На Яворівщині готуються до встановлення рекорду