k2FtbBdWr1

На оперативній нараді

кирилич1

 

Сьогодні, 22 травня, відбулася чергова оперативна нарада з керівниками управлінь, відділів структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівниками районних служб з поточних питань щодо соціально-економічного та культурного розвитку району.

Провів нараду голова районної державної адміністрації Володимир Кирилич.

На нараді говорили про стан виконання заходів, що пов’язані з призовом на військову службу за контрактом, про наслідки негоди, яка вирувала в районі минулих вихідних, про підготовку місць масового відпочинку на водних об’єктах району в літній період поточного року, про надходження від сплати екологічного податку та використання коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища, про стан виконання заходів щодо недопущення вірусу АЧС.

Начальник відділу освіти районної державної адміністрації Василь Ковтало зазначив, що зовсім скоро в школах пролунає останній дзвінок, але уже зараз необхідно думати про підготовку закладів освіти району до нового навчального року. Також проводиться підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання випускників.

У ході наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів підпорядкованих служб.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Заняття з відповідальними за військовий облік в органах місцевого самоврядування
Володимир Кирилич взяв участь у громадських слуханнях в Соколові
За п’ять місяців – 168 дозволів на спецводокористування
Нашому прапорові пасує сусідство з прапором Євросоюзу і ми наближатимемо дні, коли Україна стане і ч...
Львівщина отримала 1,8 млн грн на виплати дітям-сиротам
На земельний аукціон з продажу права оренди виставлять 10 земельних ділянок державної власності