k2FtbBdWr1

На освіту та охорону здоров’я упродовж тижня виділено понад 57 млн. грн.

2

З обласного бюджету відповідно до зареєстрованих фінансових зобов’язань і замовлень головних розпорядників коштів впродовж тижня в повному обсязі виділено кошти в сумі 74,8 млн. гривень.

Зокрема, профінансовано освіту на суму 22,6 млн. грн., охорону здоров’я – 34,8 млн. грн., соціальний захист та соціальне забезпечення – 4,3 млн. грн., культуру та мистецтво  – 1,5 млн. грн., фізичну культуру та спорт – 1,0 млн. грн., сільське і лісове господарство – 2,3 млн. грн., дорожнє господарство – 4,5 млн грн. та інші видатки – 3,8 млн. гривень.

Із виділених коштів спрямовано на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ – 49,2 млн. грн., стипендію учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 4,1 млн. грн., оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки – 1,0 млн. грн.; оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 1,1 млн. грн., медикаментів – 4,5 млн. грн., продуктів харчування – 1,4 млн. грн., канцелярських та господарських товарів, послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 1,2 млн. грн.; придбання системи рентгенівської діагностики для обласної інфекційної клінічної лікарні – 1,0 млн. грн.; фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією та ремонтом доріг – 4,5 млн. грн. та інших видатків – 6,8 млн. грн., що дасть можливість не допустити заборгованості із зазначених видатків.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: