k2FtbBdWr1

На підсумковій Раді регіонального розвитку представлять план розвитку Львівщини до 2021 року

abad6272b30114970e05d1112c9c6915_1490007392_extra_large_1550585511_613x404.20777988615_3_0

У суботу, 23 лютого, відбудеться підсумкова Рада регіонального розвитку області, під час якої презентують план розвитку Львівщини до 2021 року.

«З цього року ми переходимо на середньострокове планування, це вимога і бюджетного кодексу в частині середньострокового бюджетного планування, Президента України, Кабінету Міністрів України з точки зору планування на 2019-21 роки нашого розвитку. Ці завдання були поставлені на Раді регіонального розвитку у Києві восени 2018 року і в контексті середньострокового планування по різних галузях і в питаннях інфраструктурного розвитку. Ми провели Раду регіонального розвитку, яка дала старт обговоренню перспективних планів населених пунктів», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

Під час обговорення громади окреслили пріоритетні для них об’єкти, які покликані забезпечувати інфраструктурний розвиток цих населених пунктів на певну перспективу.

«Ця робота насправді показує свою результативність. Адже люди сьогодні задають вже зовсім інші запитання і тим не менше вони дуже чітко декларують те, що вважають найбільш пріоритетним. Позитивні відгуки від населення ми маємо у напрямку ремонту доріг, реформи децентралізації, покращення соціальної інфраструктури, утворення єдиної автокефальної православної церкви в Україні», – додав Роман Филипів.

Пропозиції з обговорення у населених пунктах районні ради регіонального розвитку підсумовують у план розвитку районів. Ці плани розвитку увійдуть у План розвитку Львівщини до 2021 року, який і представлять 23 лютого.

«Економічний розвиток регіону, підтримка бізнесу, розвиток села, дорожньої інфраструктури, культури, освіти – ті основні напрямки, які лягли в основу плану розвитку області до 2021 року. План розвитку є результатом співпраці влади, депутатів, експертного середовища, громадських організацій, і це той напрямок, яким ми рухатимемось у найближчі три роки», – зазначив Роман Филипів.

Засідання Ради Регіонального Розвитку відбудеться в конференц залі “Арена Львів”, вулиця Стрийська, 199, у суботу 23 лютого.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині відбулась Всеукраїнська конференція щодо правового захисту осіб з інвалідністю
Ми демонструємо, що в Україні можна бути успішними, - Олег Синютка
Рішенням сесії виділили додатковий фінансовий ресурс на Програму капітального будівництва
У Музеї визвольної боротьби вшанували пам'ять Героїв російсько-української війни
Мешканців Львівщини просять утримуватися від відвідин масових заходів на час карантину
Максим Козицький подякував мешканцям області за дотримання карантину під час Великодня