k2FtbBdWr1

На потреби учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні – майже 160 тис грн

1

З обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділили 157,3  тис грн.

Як повідомили в департаменті фінансів облдержадміністрації, ці кошти дозволять виплатити одноразову адресну допомогу 26 воїнам з числа демобілізованих із зони АТО (по 3 тис грн) та щомісячні соціальні виплати – 4 дітям загиблих (померлих) учасників АТО та Героїв Небесної Сотні (по 2,5 тис грн).

На встановлення пам’ятного знаку на могилі загиблого під час АТО скерували 32 тис грн та 37,3 тис грн – на відшкодування витрат, пов’язаних із наданням пільг на житлово-комунальні послуги родинам Героїв Небесної Сотні.

Усього з початку року з обласного бюджету на виплату одноразової допомоги демобілізованим із зони АТО виділили 1 млн 764 тис грн, щомісячної соціальної виплати дітям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні – 3 млн 137,1 тис грн, встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих під час АТО – 191,9 тис грн, відшкодували витрат, пов’язаних із наданням пільг родинам Героїв Небесної Сотні – 151,5 тис грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Надання психологічної допомоги особам, які постраждали від посттравматичного стресового розладу
"Служба 112" у червні опрацювала майже 3 тисячі звернень
У Мостиському та Турківському районах перевірять чому ціна на вугілля для шкіл була найвищою в облас...
Жовківщина презентувала свої таланти у Львівській філармонії
Львівщина зустріла освітян, які навчали школярів на Луганщині
Аграріям нагадують затвердження Порядку присвоєння відповідного статусу суб’єктам племінної справи у...