k2FtbBdWr1

На Пустомитівщині уже в червні розпочнуть будувати завод з виробництва будівельних сумішей

1

17 квітня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із  представниками Фіксіт Груп, аби узгодити спільну роботу щодо будівництва заводу з виробництва сухих будівельних сумішей на території Львівщини.

В межах зустрічі очільник області передав представникам компанії підписане розпорядження про виділення земельної ділянки, на якій планується зведення заводу.

«Фаховий супровід інвестора – один із принципових підходів обласної влади. Усі погодження, дозвільні документи та інші нюанси забезпечує облдержадміністрація. Окрім того, ми все більше робимо акцент на підготовці кваліфікованих кадрів у нашій професійно-технічній освіті, тож молодь Львівщини матиме робочі місця, а інвестор не відчуватиме браку фахівців», – зазначив Олег Синютка.

У планах інвестора розпочати будівництво заводу уже в червні.

«Найбільшу турботу про інвестора ми відчули тут, на Львівщині. Такої підтримки та бажання співпрацювати як тут, нема у жодному іншому регіоні України. Для нас важливо було реалізувати цей проект, тому цей позитивний досвід можна рекомендувати інших підприємцям Німеччини», – наголосив регіональний менеджер з питань Східної Європи компанії Фіксіт Міхаель Краус.

Заплановано, що працюватиме завод у 3 зміни по 70 працівників.

Довідково:

Група компаній ФІКСІТ (FIXIT Gruppe) є частиною Групи компаній Хазльбергер Груп, що є одним з найбільших виробників сухих будівельних сумішей в ЄС, перш за все в Німеччині, Швейцарії та Австрії.

FIXIT Gruppe вже має досвід роботи в Україні побудувавши та експлуатуючи сучасний завод з виробництва сухих будівельних сумішей в м. Фастів Київської області, що виробляє сухі будівельні суміші за стандартами і технологією, що й заводи групи в Німеччини та Австрії. Подальша стратегія розвитку Групи передбачає будівництво ще одного нового заводу з виробництва сухих будівельних сумішей в Україні у Львівській області для задоволення потреб у високоякісних будівельних матеріалах споживачів Західної України, в т.ч. з метою боротьби з нелегальним імпортом продукції концерну з країн ЄС.

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«AGROPORT WEST LVIV»: у межах Форуму розглянули способи уникнення забруднення ґрунтів
На Львівщині відзначили 135-річчя від дня народження генерал-хорунжого армії УНР Михайла Пересади-Су...
На Львівщині відбудеться свято української молоді “Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь...
За останні 4 роки на Львівщині відремонтували 1700 км автомобільних доріг, - Роман Филипів
Львівщина попрощалась із загиблим Героєм Володимиром Салітрою
Президент започаткував відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України