k2FtbBdWr1

На ремонти доріг цього тижня спрямовано понад 80 млн грн

_1601038705_613x321.04905063291_3_0_nw

Внаслідок пандемії, карантину та спаду економіки фінансування видатків відбувається з певним обмеженням: утримання обласних бюджетних установ – фінансується в повному обсязі, решта – зважаючи на наявність у бюджеті коштів та стану виконання програм, заходів, робіт.

Впродовж цього тижня утримання установ профінансовано на суму 74,5 млн гривень.

Також на ремонт доріг спрямовано 81,2 млн грн, реконструкцію та капітальний ремонт інженерних мереж і приміщень пологового корпусу та приймального відділення Львівської обласної клінічної лікарні – 7,6 млн грн, лікування дітей хворих на муковісцидоз – 1,4 млн грн, хіміопрепарати для Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру – 1,4 млн грн, лікування хворих на важкі форми артриту – 0,4 млн грн, фінансову підтримку ТРК „Перший Західний” – 1,3 млн грн, будівництво газопроводу до  с. Вовче Турківського району – 0,7 млн грн, реконструкцію вуличного освітлення в с. Уріж та Винники Дрогобицького району – 0,4 млн грн, реалізацію проєктів місцевих ініціатив – 0,4 млн гривень.

Крім того, передано місцевим бюджетам субвенції з державного бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів – 20,6 млн грн; реконструкцію приймального відділення Дрогобицької міської лікарні №1 – 5,2 млн грн; придбання телемедичного обладнання для амбулаторій  у сільській медицині – 5,1 млн грн; придбання меблів, закупівлю засобів навчання та обладнання, комп’ютерної техніки, дидактичного матеріалу, спортінвентаря для шкіл та дошкільних закладів – 3,9 млн гривень. Загальний обсяг фінансування – 204,3 млн гривень.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Соборі Святого Юра відбудеться панахида за загиблими пасажирами «Боїнга 777»
Бельгійському бізнесу презентували інвестиційний потенціал Львівщини
На території промзони колишнього «Львівприладу» провели обстеження
Понад 6 тисяч світлин – до 75-ліття створення УПА презентували фотолітопис
Львівщина прощається із загиблим Героєм Юрієм Довгаником
Безпечні дороги: на Львівщині відбулась дискусія щодо модернізації та підвищення безпеки дорожнього ...