k2FtbBdWr1

На рубежі між миром і війною

dsc_6963_20130802_1318533938_1426494924_613x408.66666666667_3_0

Блокпост на кордоні зони АТО. Завдання українських правоохоронців зробити так, щоб на територію мирної України не потрапило нічого з того смертоносного залізяччя та вибухівки, якою начиняють український Донбас російські найманці.

За словами міліціонерів не рідко трапляється так, що додому в якості сувенірів хлопці везуть відстріляні тубуси піхотних гранатометів, чи артилерійські гільзи. Не рідко трапляється так, що бійці забувають здати якусь гранату чи пачку патронів, адже за півроку служби такого “добра” в кожного назбирується чимало. Такі речі тут конфіскують і потім повертають назад в частину. Інша справа з тими, хто навмисно провозить велику кількість боєприпасів. Таких людей затримують, а вантаж вилучають

Лабрадор на прізвисько Гуч Знамення Небес, зустрічає всі автомобілі, які виїжджають з зони АТО. Зустрічає не просто так. Він на службі. Його робота пошук вибухово-небезпечних предметів.

– Не рідко доводиться стикатися з нерозумінням військових, а подекуди й з відвертим хамством, – розповів кінолог Віктор зі зведеного батальйону МВС. – Хоча з іншого боку хлопців можна зрозуміти, адже ще кілька годин тому вони самі стояли на блокпостах і перевіряли інших.

Правоохоронці намагаються пояснити бійцям АТО важливість своєї роботи, і просять повертаючись до дому ретельно перевіряти свої бронежилети, однострої та рюкзаки. Адже окрім неприємностей на посту, вибухівка та патрони, які бережуть Україну в зоні АТО, на мирній території держави стануть загрозою для життя простих людей. В першу чергу для рідних і близьких цієї людини.

За матеріалами Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщину завітали учнівські делегації зі східних та південних областей України
Представників ОТГ Львівщини навчають проектному менеджменту
“Ми повинні зробити все, щоб дати Україні дорогу для вступу в Північноатлантичний альянс”, – Олег Си...
На Старосамбірщині організували «живий урок» історії
Ми не допустимо реваншу. Ніколи Росія не повернеться в Україну – Президент
У селі Гірське на Миколаївщині відкрили сучасний спортивний майданчик