k2FtbBdWr1

На Сколівщині відбувся XII Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!»

1

Упродовж 4-6 серпня у с. Урич на Сколівщині тривав XII Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань! – 2017: Як в кіно!». На гостей фестивалю чекали бугурти та лицарські поєдинки, стрільби з луків та арбалетів, театри та література, вуличні музики та велика сцена,  ремісничі майстер-класи та середньовічний ярмарок, духовна територія та Тустанський університет, а також  кіношкола для аматорів та кінолюбів.

У музичній програмі – виступи гуртів Torban, TheDoox, LemkoBluegrassBand, Lirwak, ЯгОди та MusicaRadicum. Окрім того, відбувся конкурс вуличних музик.

Відвідувачі також випробували свої ораторські вміння, прочитали уривки поеми в ролі декламатора, послухали твори молодих поетів, а також приєдналися до літературної майстерні і колективного написання поеми.

Театральну сцену наповнили вистави молодих театрів зі Львова, Калуша та Полтави, а також імпровізаційні шоу та майстер-класи. Продовженням денної програми «Ту Стані!» стала КіноНіч – показ українських фільмів під відкритим небом. У програмі – «Жива Ватра», «Життя і смерть у Гуцулії», «Політ золотої мушки», «Гетьман» та інші.

Ремісники на «Ту Стані!» теж поділилися своїми вміннями – для майстер-класів виділили окрему галявину. Поза тим, діяли спеціальні школи для тих, хто на усі три дні занурився у повноцінне навчання: школа гончарства та майстерня миловаріння. Охочі перейняли у майстрів знання та навички, спробували свої сили власноруч, побачитл та випробувал давні способи екологічного виробництва.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

21 вересня – Всесвітній день боротьби з хворобою Альцгеймера
Глава держави: Протистояння агресії РФ завершиться, коли звільнять останній клаптик української земл...
На Львівщині розпочався медіа форум
На Львівщині триває Міжнародна конференція «Подолання політичних репресій заради миру і права людини...
Визначено умови, за яких торговельним ринкам дозволено працювати під час поширення коронавірусної ін...
На додаткову сесію ЗНО можуть зареєструватися ті, кому перешкодив карантин