k2FtbBdWr1

На території Львівської області триває ремонт автомобільної дороги Мамчурів – Ясенів

_1587482139_613x321.78613693998_3_0

1 березня 2020 року в Україні стартував проект «Велике будівництво», ініційований Президентом України Володимиром Зеленським. Проект спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України включно з дорогами та соціально важливими об’єктами такими як: школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.

Незважаючи на карантин, покликаний протидіяти поширенню коронавірусу, з дотриманням усіх заходів безпеки працівників, реалізація Проекту «Велике будівництво» триває.

Відтак, у межах проекту здійснюють капітальний ремонт автомобільної дороги С140137 Мамчурі — Ясенів, що розташована території Бродівського району.

Ремонтні роботи виконує підрядна організація МПП «НАРА» на ділянці в між населеними пунктами с. Лучківці – с. Заболотці (км 14+300 – км 17+300).

У 2020 році на проведення ремонтних робіт на цій дорозі передбачено 18 200 000,00 гривень з державного дорожнього фонду.

Станом на сьогодні, проведено роботи з влаштування тротуарних доріжок, влаштування залізобетонних труб та лотків, влаштовано нижній шар асфальтобетонного покриття.

Окрім того, планують провести роботи з влаштування турнікетного огородження та верхнього шару асфальтобетонного покриття протяжністю 2,6 км.

Зазначимо, що автомобільна дорога С140137 Мамчурі-Ясенів забезпечує транспортне сполучення сіл Заболотцівської ОТГ з центром територіальної громади та з автомобільною дорогою загального користування державного значення М-06 Київ -Чоп.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«У прихистку Божої Ласки: Мати і Син»: у Львівському музеї історії релігії представили театралізован...
Скловиробників Львівщини привітали з професійним святом
У 2017 році заробітна плата на Львівщині зросла на понад 40%
Освітян привітали із професійним святом
18 вересня відбудуться електронні земельні торги з продажу права оренди земельних ділянок с/г призна...
Медики Жовківської лікарні спрацювали правильно, адміністрація – ні: попередні висновки комісії