k2FtbBdWr1

Німецькі інвестори розглядають можливість збудувати на Львівщині завод з виготовлення кабелів

5

Німецька компанія з виготовлення кабельно-провідникової продукції для IT-сфери розглядає Львівщину, як майданчик для будівництва власного підприємства. Про це йшлося під час зустрічі представників німецьких інвесторів з першим заступником голови Львівської обласної державної адміністрації Ростиславом Замлинським, яка відбулася у понеділок, 10 серпня.

В. о. голови правління ПАТ “Дойче Банк ДБУ ” Роман Топольницький розповів, що німецька компанія має намір розмістити виробництво на території України. На цьому етапі представник німецького бізнесу вивчає потенціал області, бізнес-клімат та розвиток інфраструктури.

Перший заступник подякував німецькій стороні за те, що вони розглядають Львівщину як територію для вкладення інвестицій. “Ми вважаємо, що інвестиції – це рушій, який пожвавить економічні процеси на Львівщині, – сказав Ростислав Замлинський. – Львівська область є відкритою для ведення бізнесу та, щонайважливіше, безпечною”.

Ростислав Замлинський наголосив, що ЛОДА готова надати інформацію про наявні об’єкти та ділянки, які підходитимуть під технічні характеристики та вимоги інвестора. Водночас він запевнив німецього інвестора у тому, що на Львівщині є потужний кадровий потенціал та необхідна інфрастурктура.

Окрім цього, сторони домовилися про зустріч з представниками німецьких та європейських компаній, що працюють на Львівщині.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: