k2FtbBdWr1

На вшанування пам”яті жертв політичних репресій

оргком

-На  виконання Указу Президента України у третю неділю травня, цьогоріч це 15 травня, у нашій державі  відзначається День пам»яті жертв політичних репресій.  До цієї дати розроблено відповідні заходи. Ними передбачено 15 травня приспустити державні прапори на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на території району, обмежити проведення розважальних заходів. У навчальних закладах та закладах  культури району організувати та провести тематичні заходи, – наголосив під час наради перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський.

Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації необхідно вжити заходів  щодо соціального захисту реабілітованих громадян.

Головам виконкомів місцевих рад слід забезпечити впорядкування місць поховань жертв політичних репресій та меморіальних дошок.

До участі в заходах на територіях місцевих рад слід запросили релігійні конфесії, військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, учнівську молодь, трудові колективи, громадські та політичні організації, депутатів усіх рівнів.

 

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: