k2FtbBdWr1

На засіданні ТЕБ і НС обговорили питання щодо запобігання та протидії пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період

DSC01407

25 квітня на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Вашківського, було розглянуто два питання: про заходи щодо запобігання та протидії пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період 2018 року та лист-звернення Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області щодо виділення бензину для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в населених пунктах району.

Як зазначив начальник 18 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області Олег Торба, з настанням весняно-літнього періоду почастішали випадки неконтрольованого спалювання сухої трави на території району. Від початку року в районі зареєстровано 43 пожежі. Як свідчить статистика, окремі керівники підприємств, установ, організацій, а також громадяни та власники присадибних ділянок самовільно з порушенням правил пожежної безпеки проводять спалювання сухої трави і побутового сміття, не звертаючи увагу на їх безпосередню близькість до будівель та споруд, лісових масивів, сільськогосподарських угідь, тощо. Олег Мирославович наголосив, що у першу чергу треба боротися не тільки із самими пожежами, а з їхньою першопричиною – необережністю людей.

Також на комісії було заслухано інформацію керівників відомств, лісових господарств та інших організацій про готовність щодо забезпечення пожежної безпеки під час весняно-літнього періоду. Йшлося також про необхідність більш дієвої роботи мобільних групи у складі представників ДСНС, поліції, екологічної інспекції для здійснення об’їзду територій та притягнення до відповідальності винних у стихійних підпалах.

Заслухавши інформації доповідачів, з урахуванням обговорення, комісією прийнято ряд важливих рішень із зазначених питань.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: