k2FtbBdWr1

На Жовківщині відкрили дитячий центр оздоровлення “Росинка”

1

У середу, 7 вересня, відбулося урочисте відкриття реконструйованого Жовківського районного дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму “Росинка”. Участь у заході взяв перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

Завдяки реалізації проекту покращено побутові умови для функціонування дитячого центру та організації роботу персоналу. Тут передбачено функціональні групи приміщень: медпункт, ізолятор, душові та умивальні, адміністративний блок, приміщення для відпочинку персоналу, приміщення для зберігання та сушіння білизни.

Фінансування проекту здійснювалося за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (1,5 млн грн) та місцевого бюджету (162 тис грн).

У вітальному слові Ростислав Замлинський, звертаючись до дітей, зауважив: “Росинка” – це місце, де ви будете займатися в різних гуртках, розвиватися, оздоровлюватися, розширювати горизонти свого спілкування”.

Слід зауважити, що Жовківський районний дитячий центр оздоровлення, відпочинку та туризму “Росинка” забезпечує відпочинок (оздоровлення) школярів під час літніх канікул (до 1000 осіб), роботу гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку під час навчального року (до 50 осіб).

Центр залучається до проведення спортивно-туристських заходів районного, обласного, державного та міжнародного рівня – до 1000 осіб на рік. Усього –  до 2200 осіб протягом року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Шахтарям Львівщини перерахували 42 мільйони гривень на виплату зарплати
Підготовка до ХІ Європейського тижня велосипедного туризму «ЕСТW-2015»
На соціальну підтримку учасників АТО, їхніх родин та сімей Героїв Небесної Сотні – понад 800 тис гри...
Цього року нові родини знайшли понад 170 дітей
Очільник області зустрівся із Послом США в Україні
Врожаї духовного коріння – представники діаспори пов’язали стрічки країн світу у Саду Світового Укра...