k2FtbBdWr1

На зустрічі з громадою Незнанівської сільської ради

DSC01271 - Копія

Найкращий спосіб комунікації з мешканцями району, що сприяє більш оперативному вирішенню проблемних питань громад – це зустрічі керівництва району з активом населених пунктів району. Так, 17 квітня перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Вашківський зустрівся із мешканцями та суб’єктами підприємницької діяльності Незнанівської сільської ради. На зустріч з громадою також прибули заступник начальника управління соціального захисту населення РДА Ольга Юремчук, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Олег Волошин.

Андрій Станіславович детально поінформував присутніх про основні важливі завдання, над вирішенням яких працює райдержадміністрація, зокрема, про реформування охорони здоров’я. Як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації, керівництво району працює над покращенням і зміцненням матеріально-технічної бази лікувальних закладів Кам’янеччини. Також, детально розповів про створення первинних і вторинних ланок медицини та реалізацію Урядової програми «Доступні ліки». Порушив актуальну тему реформи місцевого самоврядування, децентралізації, наголосивши на необхідності активізації процесу об’єднання. Підкреслив, що процес формування нової системи адміністративно-територіального устрою є безальтернативним, оскільки іншого шляху для розвитку України просто не існує. Тільки децентралізація вирішить проблему неефективного управління. У ході зустрічі також обговорювалось питання наповнення місцевого бюджету та створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, дотримання підприємцями чинного законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками та законодавства про зайнятість, своєчасної та повної сплати податків і зборів, а також можливість залучення інвестицій на території Незнанівської сільської ради.

Зазначив, що громада села цього року активно долучилася до участі у різноманітних конкурсах проектів. Реалізація яких дозволить вирішити ряд питань населеного пункту та залучити додаткові кошти для реконструкції об’єктів соціальної сфери.

Учасники зустрічі також піднімали питання реконструкції вуличного освітлення у селі, заміну старих дерев’яних електричних опор на нові залізобетонні, ремонт доріг комунальної власності, ремонт будівлі Незнанівської ЗОШ I-II ст., ремонт покрівлі НД, облаштування спортивного майданчика та інші.

Усі питання, котрі порушували жителі, взято під особистий контроль першого заступника голови райдержадміністрації та окреслено можливі шляхи їх вирішення.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: