k2FtbBdWr1

Надання бібліотечних послуг у міській ОТГ

бібл гол

26 лютого голова райдержадміністрації Володимир Кирилич за участю першого заступника голови РДА Андрія Вашківського, заступника голови районної ради Наталії Мудрик провів нараду з питання функціонування бібліотечних закладів у Кам’янка-Бузькій міській ОТГ. У зустрічі взяли участь керівники обкому профспілки працівників культури, Кам’янка-Бузької міської ради, управління фінансів, сектору культури РДА, представники департаменту культури і туризму ОДА, ЦРБ та районної бібліотеки для дітей.

“Ми передали основні засоби галузі культури у міську об’єднану громаду, але нам досі не зрозуміло, що буде з працівниками бібліотек. Оскільки немає штатного розпису публічної бібліотеки та її філій, ми пропонуємо допомогу фахівців для формування новоствореної бібліотечної мережі. Це важливо здійснити з дотриманням нормативних актів, чинного законодавства. Та й люди переживають – бібліотечні фахівці хвилюються, щоб вони не залишилися без роботи”, – наголосив очільник району.

Юрист  міської ради поінформував про те, що оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Публічна бібліотека Кам’янка-Бузької міської ради» і вже потім цей керівник сформує своє бачення роботи бібліотечної мережі та штатний розпис. Але за висновками фахівців обласної профспілки до 1 квітня цю процедуру пройти не вдасться. Тому керівництво міської ради висловилось про можливість призначення виконувача обов’язків директора публічної бібліотеки, який напрацює штатний розпис. У всякому разі міська рада повинна до наступного понеділка мати чітке бачення функціонування бібліотечних закладів. Міський голова Олег Омелян сказав, що у працевлаштуванні надаватимуть переваги досвідченим фахівцям, які мають високий фаховий рівень.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: