k2FtbBdWr1

Надання психологічної допомоги особам, які постраждали від посттравматичного стресового розладу

завантаження (1)

5 березня керівник апарату Кам’янка-Бузької РДА Любов Височанська взяла участь в семінарі для практичних психологів і соціальних працівників ЗОШ та НВК району на тему: «Надання психологічної допомоги особам, які постраждали від посттравматичного стресового розладу». Захід організував районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

На семінарі порушувалися питання соціально-психологічної роботи із тимчасово переміщеними особами та сім’ями, особами де, батьки перебувають  або перебували в зоні АТО.

Начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ Галина Паньонтко поінформувала присутніх про кількість сімей–переселенців та сімей військовослужбовців, які проживають на території району, розповіла про роботу, проведену центром із вказаною категорією осіб. Галина Степанівна наголосила на важливості залучення дітей із сімей вказаних категорій до змістовного дозвілля, приділення їм уваги та наданні підтримки.

Методист відділу освіти райдержадміністрації Ірина Браташ представила презентацію на тему: «Соціально-педагогічна та психологічна робота з дітьми у конфліктний та постконфліктний період». У ній йшлося про основні напрямки соціальної та психологічної реабілітації постраждалих, ознаки та симптоми посттравматичного стресового розладу у дітей різного віку, особливості використання кризової інтервенції як методу психологічної допомоги, дитячі реакції на травму та перші кроки допомоги.

Власним досвідом роботи із дітьми, батько яких загинув в зоні АТО, використання в роботі інтерактивних завдань та вправ поділилася практичний психолог ЗОШ №2 м. Кам’янка-Бузька Оксана Мазуркевич.

У семінарі взяли участь 15 осіб. Всі учасники тренінгу  отримали для роботи інформаційні матеріали з даної тематики.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: