k2FtbBdWr1

Надають безкоштовну гуманітарну допомогу

top-photo

Кам’янка-Бузький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  спільно із службою у справах дітей  Кам’янка-Бузької райдержадміністрації, керівники – Олександра Кравець та Іванна Дяківнич,  у межах здійснення своєї роботи із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітними, малозабезпеченими і просто потребуючими сім’ями, надають гуманітарну  допомогу одягом та взуттям. Вказана допомога надається на доброчинних засадах мешканцями Кам’янка-Бузького району.

Станом на 11 листопада, одяг, взуття отримали  25 сімей, які проживають в місті Кам’янка- Бузька, селах Зубів Міст, Деревляни, Тадані, Рожанка, Желдець та ін.

Усі, хто потребує допомоги дитячим одягом, можуть звертатись за адресою вул. Незалежності, 27, 2 поверх, 18 каб. в Кам’янка-Бузький РЦСССДМ.

-Забезпечити своєчасною допомогою всіх нужденних, а особливо дітей, створити всі умови для гармонійного та повноцінного їх розвитку, умови для кращого життя всіх юних мешканців Кам”янеччини – наше завдання, – каже директор РЦСССДМ Олександра Кравець. – Тому ми закликає Вас допомагати дітям, разом ми зможемо подарувати їм шанс на щасливе і безтурботне дитинство! Адже в даний час в Україні люди переживають важкі часи: зростання безробіття, ріст цін на продукти харчування, на житлово-комунальні послуги, ліки та інше. Але це, віримо, тимчасове явище.

Додаткова інформація за тел. : 5 -22 – 05, 2-39 -30


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: