k2FtbBdWr1

Надають теоретичну і практичну допомогу

13536144_1651971595128916_1330418137_n

У реабілітаційному відділенні Добротвірської міської лікарні реалізується проект «Введення нових методів лікування і реабілітації хворих з неврологічною патологією, покращення якості медичних послуг» в рамках програми Німецької Служби Старших Експертів (SES) .

З 13 червня експерт Луіза Еріка Урсула Ерлер розпочала свою роботу з надання теоретичних та практичних знань персоналу лікарні , консультативної допомоги хворим реабілітаційного відділення. З великим ентузіазмом та сильним бажанням допомогти підійшла до своєї роботи пані Урсула . Кожен її робочий день чітко розпланований, по його закінченню, проводиться нарада за підсумками проведеної роботи, аналізується деталі з керівником проекту, головним лікарем Людмилою Круглянко . Головне в роботі експерта – це введення нових методів у відновному лікуванні, що, сподіваємось, буде впроваджено і у нашій практиці.

21 та 22 червня було присвячено виключно дітям з неврологічними захворюваннями . В перший день відвідали Кам’янка-Бузький районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів . На другий день, благодійний фонд «Даймо надію» організував зустріч з батьками та дітьми з ураженням центральної нервової системи. Під час цієї зустрічі експерт пані

Урсула надала консультативну допомогу 12 сім’ям щодо проведення

реабілітаційних заходів .

Така робота і надалі продовжується.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: