k2FtbBdWr1

Надаються адміністративні послуги

DSC09614

20 травня відбулася нарада за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Ткачишина, керівника апарату районної державної адміністрації Любов Височанської, начальника реєстраційної служби Кам’янка-Бузького районного управління юстиції Наталії Твердохвал, керівника Центру надання адміністративних послуг Ольги Годзь та державного реєстратора Іванни Поради щодо виконання норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів». Роман Ярославович наголосив, що необхідно зробити все, щоб люди були задоволені роботою Центру.

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців повідомила, що на даний час у районі не спостерігається черг, щодо внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а саме внесення відомостей про кінцевого вигодоодержувача (бенефеціара).

Повідомимо, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів» ДО 25 ТРАВНЯ 2015 Р. ВСІ ПІДПРИЄМСТВА ЗОБОВ’ЯЗАНІ НАДАТИ ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРАТОРУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО СВОГО КІНЦЕВОГО ВЛАСНИКА. За невиконання цього обов’язку передбачена відповідальність у вигляді штрафу до 17 000 грн. При цьому, штрафувати будуть не підприємство, а особисто його керівника. 

Розкриття інформації здійснюватиметься шляхом внесення такої інформації:
– при створенні юридичної особи — до реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи.

– для зареєстрованих юридичних осіб — до реєстраційної картки про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в єдиному державному реєстрі.

Також, повідомляємо що інформацію за формою 4 можна подати, як державному реєстратору у Реєстраційній службі Кам’янка-Бузького управління юстиції так і адміністратору ЦНАП Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: