k2FtbBdWr1

Нагадуємо: рух великовагового транспорту у спеку заборонено

1

На території Львівської області відбуваються роботи з габаритно-вагового контролю транспортних засобів, які здійснюють перевезення вантажів з перевищенням вагових параметрів. (фото – на ділянці автомобільної дороги державного значення Н-09 Мукачево-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів, перед с. Давидів у напрямку м. Львова).

З метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг нагадуємо всім водіям та перевізникам про дію обмеження руху автомобільними дорогами загального користування великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн при температурних показниках повітря вище +28° С в денну пору доби.

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА нагадує, що обмеження руху не поширюються на транспортні засоби, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Також повідомляємо, на автомобільних дорогах встановлені відповідні інформаційні панно та заборонні дорожні знаки. Також визначено 51 місце тимчасового відстою великовагового автотранспорту.

Нагадуємо: контроль за дотриманням вагових параметрів здійснюють підрозділи Укртрансбезпеки та Національної поліції.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили гірників шахти «Надія»
Інструменти взаємодії громадян і представників влади розглянули під час тренінгу
Олег Синютка закликав львівський бізнес активніше брати участь в публічних закупівлях PROZORRO
У Стрию запрацював новий інклюзивно-ресурсний центр
Для виробників аквакультури у 2019 році передбачили фінансову підтримку
Діє урядова програма підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства 2020