k2FtbBdWr1

Нагадуємо: рух великовагового транспорту у спеку заборонено

1

На території Львівської області відбуваються роботи з габаритно-вагового контролю транспортних засобів, які здійснюють перевезення вантажів з перевищенням вагових параметрів. (фото – на ділянці автомобільної дороги державного значення Н-09 Мукачево-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів, перед с. Давидів у напрямку м. Львова).

З метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг нагадуємо всім водіям та перевізникам про дію обмеження руху автомобільними дорогами загального користування великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн при температурних показниках повітря вище +28° С в денну пору доби.

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА нагадує, що обмеження руху не поширюються на транспортні засоби, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

Також повідомляємо, на автомобільних дорогах встановлені відповідні інформаційні панно та заборонні дорожні знаки. Також визначено 51 місце тимчасового відстою великовагового автотранспорту.

Нагадуємо: контроль за дотриманням вагових параметрів здійснюють підрозділи Укртрансбезпеки та Національної поліції.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Олег Синютка прозвітував про виконану роботу упродовж року (+ВІДЕО)
На Львівщині розпочалася підготовка до участі воїнів АТО в Іграх Нескорених-2018
На Львівщині відзначили 805-ту річницю з дня заснування Городка
Президент наголошує на підтримці ініціативи України про запровадження на Донбасі миротворчої місії О...
Потрібно робити те, що є в пріоритеті в громади, - Олег Синютка під час Засідання Ради регіонального...
Директор школи стає епіцентром змін,- Олег Синютка на нараді з директорами