k2FtbBdWr1

“Найбільший здобуток Незалежності – це самі українці”, – Олег Синютка

1

На Львівщині триває святкування 27-ої річниці Незалежності держави. на площі перед Львівським національним театром опери та балету розпочався  мистецький проект “Україна. Історія сили і перемоги”.

“Найбільший здобуток Незалежності – це самі українці! Ми ще говоримо різними мовами, але вже нікому не вдасться вбити між нами клин, розказуючи про нібито дві України, ми ще нарікаємо на всіх і все, але вже розуміємо, що все залежить від нас самих, нам ще подобаються спокусливі обіцянки популістів, але ми вже усвідомлюємо правоту слів праведного Митрополита Андрея Шептицького: «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою й невтомною працею любіть Україну». Ми йдемо своїм шляхом. Непростим, складним, з безліччю великих і малих проблем, але ми їх обов’язково подолаємо, бо ми віримо в себе, бо за нашими плечима історія сили і перемог, бо наш шлях широкий і довгий, і він обов’язково приведе до процвітаючої і багатої держави, яку бояться вороги і поважають друзі, бо ми Україна”, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Окрім того, з нагоди 27-ї річниці Дня Незалежності України державними нагородами Президента України Петра Порошенка відзначили військових, освітян та волонтерів Львівщини.

Відтак, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) вручили матері старшого солдата Малашняка Адрія – матері Вірі Михайлівні.

За значний особистий внесок у державне будівництво,  соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагородили волонтера, голову Всеукраїнської спілки учасників бойових дій а АТО «Побратими України» Біласа Степана та завідувача кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка –  Карася Анатолія.

Окрім того, звання «Заслужений працівник освіти України» присвоїли:

  • Проректору з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку, доцентові кафедри теорії і практики журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка – Лозинському Мар’яну;
  • Директорові відокремленого структурного підрозділу – Львівський коледж «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехнікка» – Камінському Богдану;
  • Деканові факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка – Сулимі  Володимиру;
  • Проректорові Львівського державного університету фізичної культури – Музиці Федору.

Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина у п’ятірці лідерів найкомфортніших регіонів для ведення бізнесу в Україні
Львівщина налагоджує співпрацю з Вармінсько-Мазурським воєводством Республіки Польща
Глава держави: Закон про українську мову має бути на всі покоління українців
Виробники свинини Львівщини зустрілись для узгодження важливих питань у розвитку галузі
Понад 350 спортсменів області отримали грошові винагороди за результатами виступів у 2018 році
За підтримки Мінагрополітики стартує IV Всеукраїнський конкурс Неймовірні села України 2019