k2FtbBdWr1

Найкращі артисти Пустомитівського краю продемонстрували свої таланти у Львові

1

У неділю, 4 грудня, у Львівській обласній  філармонії мистецькі колективи Пустомитівсього району у рамках творчого звіту “Тобі, Україно, пісенний вінок Пустомитівщини” презентували найкращі пісенні і танцювальні традиції краю. Про це повідомили у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, для глядачів виступили такі народні аматорські колективи як народний театр “Оборіг”, народний ансамбль танцю “Щирчанка”, хор “Поема”, народний фольклорний колектив “Берегиня”, зразковий ансамбль танцю “Дзвіночок”, ансамбль танцю “Звенигород”, народний вокальний ансамбль “Гомін”, народна хорова капела “Галичани”, народний духовий оркестр із  с.Оброшино, народний ансамбль бандуристів “Дивоструни”, квартет кларнетистів “Классік Прем’єр”, а також окремі виконавці: соліст Юрій  Гадзецький, Володимир  Дуць тазаслужена артистка України Ірина Шуст-Назарчук.

А у фойє філармонії гості свята мали змогу переглянути виставку робіт народних майстрів і умільців. Зокрема, оцінити красу української вишивки, колорит картин, виробів з бісеру та виставку книг про минуле й сьогодення Пустомитівщини. Згодом на гостей очікувало святкове частування.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: