k2FtbBdWr1

Найкращі слова для колеги по роботі – Світлани Небоги

небога 2

Вчора голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів урочистість з нагоди завершення трудової діяльності на державній службі начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Світлани Небоги. Від голів райдержадміністрації та районної ради Світлані Іванівні було вручено Почесну грамоту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та сумлінне виконання своїх обов”язків. Очільник району сказав: “Дякуємо за Вашу доброту, за Вашу працю, витримку, високий професійний рівень. Ми неодмінно використаємо Ваш досвід роботи,  знання, а Ваше ставлення до праці слугуватиме прикладом для молодших працівників”.

Світлана Іванівна подякувала колегам по роботі – всім структурним підрозділам райдержадміністрації – за співпрацю, толерантність, терпеливість один до одного. -Це сорок перший рік моєї трудової діяльності, за цей час я працювала в трьох колективах – 23 роки у господарстві, 2 – у племоб”єднанні, 15 – в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації, – поділилася Світлана Небога.

Ми щиросердечно зичимо Світлані Іванівні мирного неба, Божого благословення для родини, любові від рідних та близьких, усіх земних щедрот.

З роси і води Вам, зі щирого людського слова на многії і благії літа!небога


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Добрі традиції Галичини»
Інформація про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки
Мешканців Кам’янеччини закликають не зривати первоцвіти
Встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибгосподарських водни...
«Комплексна програма підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 216-20...
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ  З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯ...