k2FtbBdWr1

Нам важливо покращити якість надання медичної допомоги мешканцям Львівщини, – Ірина Микичак

1

Про це сьогодні, 26 листопада, у межах Засідання Ради регіонального розвитку Львівщини повідомила директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак.

«Нам важливо не втратити шанс на зростання фінансування і покращити якість надання медичної допомоги мешканцям Львівщини. Ми відчуваємо зростання фінансування на територіях. У Червонограді сьогодні є найбільша в Україні кількість підписаних декларацій, а це зумовлює зростання заробітної плати та закупівлю сучасного медичного обладнання та транспорту», – зазначила Ірина Микачак.

Окрім того, вона закцентувала увагу присутніх на тому, що за сьогодні стартувала нова хвиля підписання угод з Національною службою здоров’я України.

«Хто не підпише угоду до кінця року змушений буде фінансувати первинну медицину з місцевого бюджету. У разі підписання, фінансування на одну дитину становитиме 1 тисячу гривень, тоді коли сьогодні цей показник – 370 грн.  Це потужний фінансовий ресурс», – додала вона.

Окрім того, за словами Ірини Микичак, варто зосередитися на комп’ютеризації закладів охорони здоров’я.

«Країна переходить на електронні рецепти та листи непрацездатності. Ресурс фінансовий повинен іти виключно на покращення медичної допомоги», – резюмувала директор департаменту.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині запрацював сучасний елеватор потужністю 104, 4 тис тонн
Досвід Львівщини з підтримки агросектору можуть поширити на інші регіони
На допомогу дітям-сиротам з початку року виділили більше 20 млн грн
Досвід Львівщини презентували на семінарі з питань просторового планування у Києві
Визначили лауреатів премії імені Катерини Мандрик-Куйбіди за 2019 рік
Триває розширене засідання щодо напрацювання Стратегії розвитку Львівської області